укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Профорієнтаційна робота
12.12.2017
Зустріч з волонтерами
11 грудня до Шевченківського професійного аграрного ліцею завітали представники громадської організації «ЕКОЛТАВА»
11.12.2017
День відкритих дверей в Київському університеті культури
08 грудня  хлопці та дівчата здійснили екскурсійну поїздку за рахунок університету до міста Києва.
11.12.2017
Заходи до проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
04.12.2017
Звіт за виробничу практику
З 16.10.2017 по 28.11.2017 року учні 33 навчальної групи проходили виробничу практику 
Профорієнтаційна робота

Робота по профорієнтації
 
Протягом жовтня-листопада 2017-2018 навчального року педагоги  ШПАЛ  відвідали школи Шевченківського району з профорієнтаційною метою. Вони розповіли дев’ятикласникам про професії, які надає навчальний заклад, про умови навчання. 

Педпрацівники побажали учням зробити правильний вибір у своєму житті, бо вибір професії-це вибір долі.

 

14,15 листопада 2017-2018 навчального року педагоги  ШПАЛ  відвідали школи Чугуївського району з профорієнтаційною метою. Дев’ятикласники познайомились з умовами навчання в нашому навчальному закладі, перглянули роздатковий матеріал,  отримали відповіді на свої питання. 

    

12 квітня педагоги Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали школи Дворічанського району з метою профорієнтації. Учні 9-х класів були ознайомлені з роботою навчального закладу, умовами навчання та проживання в гуртожитку.

  

15.03 17 року в Василенківській ЗОШ відбулась зустріч викладача ШПАЛ Даниленко С.В. з батьками учнів 9-х класів з метою профорієнтації. Наша педагог розповіла про професії, умови проживання в гуртожитку, гуртки, виховну та спортивну роботу. В ході бесіди батьки отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.
Зустріч пройшла в теплій атмосфері.

Професійна орієнтація

В рамках професійної орієнтації, в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд  заходів.

03.03.17 року на базі нашого навчального закладу відбувся семінар серед директорів шкіл Шевченківського району на тему «Майбутнє-за професійною освітою». На семінарі обговорювались питання співпраці шкіл з нашим навчальним закладом з питань профорієнтації.

16.03.17 року представники нашого ліцею виступили на зборах батьків 9-тих класів у Шевченківському ліцеї  райради, де розповіли про умови вступу та навчання, нашідосягнення, умови проживання у гуртожитку.

17.03.17 року в ліцеї відбувся День відкритих дверей для учнів 9-х класів Шевченківського ліцею райради та Шевченківської гімназії. Хлопці та дівчата мали змогу оглянути навчальні кабінети та лабораторії, переглянули презентацію про наш навчальний заклад. Дівчата відділення «Кухар. Кондитер» показали майстер-клас з приготування страв з використанням фондю та пригостили гостей смачними тістечками та чаєм.
Учнів з цікавістю слухали та ставили питання. Зустріч пройшла в теплій атмосфері.


  

  


Навчальний рік тільки розпочався, а колектив Шевченківського професійного аграрного ліцею вже розпочав роботу по набору учнів на наступний рік. Педагоги розпочали профорієнтацію серед учнів 9-х класів.

Так, на цьому тижні педагогічні працівники відвідали школи та провели бесіди з 9-класниками, яких познайомили з умовами навчання в ліцеї, професіями, виховною та спортивно-масовою роботою, гуртожитком. Учні задавали питання, які їх цікавили та отримували вичерпні відповіді.

 
 
 

11 березня
 працівники Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали учнів 9-го класу  Петрівської ЗОШ з метою профорієнтації.  На зустрічі педагоги ШПАЛ розповіли хлопцям та дівчатам про  професії, яким навчають в ліцеї, про переваги навчання у професійно-технічному закладі  та можливість  проживання у сучасному гуртожитку. З цікавістю учні слухали про наші успіхи в обласних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях  та переглянули презентацію навчального закладу. 


02.03.2016 року педпрацівники Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали учнів 9-х класів в селі Великі Хутори з метою профорієнтаційної роботи. На зустрічі педпрацівники ШПАЛ ознайомили учнів з професіями, які учні отримують у навчальному закладі; про правила навчання та проживання у гуртожитку. Учні  зацікавлено слухали про наші успіхи в  навчанні, спортивних змаганнях, обласних олімпіадах, конкурсах. Педпрацівники гостинно запросили учнів школи на презентацію до навчального закладу. 


№ 368 від 09.10.2015 Про організацію профорієнтаційної  роботи педагогічних працівників ліцею 
 

 
 
 
 
На цьому тижні педагоги Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали учнів 9-х класів в селищах Чкаловське та Коробочкіне з метою профорієнтації. На зустрічі педагоги ШПАЛ розповіли хлопцям та дівчатам про наші професії; про правила навчання та проживання у гуртожитку. З цікавістю учні слухали про наші успіхи в обласних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях та переглянули презентацію навчального закладу.

  

Профорієнтаційна робота у Новомиколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів


23.11.2015 року Голубенко Максим Валентинович, майстер виробничого навчання Шевченківського професійного аграрного ліцею,  відвідав Новомиколаївську ЗОШ  з метою профорієнтаційною роботи. Під час зустрічі учні 9 класу були ознайомлені з професіями навчального закладу, з позаурочною роботою, умовами навчання та проживання в гуртожитку. Хлопці та дівчата мали змогу переглянути презентаційний відеофільм про Шевченківський професійний аграрний ліцей. Зустріч минула в теплій та дружній атмосфері. 

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""