укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Профорієнтаційна робота
24.04.2020
Рекомендації батькам для дітей під час карантину
22.04.2020
Корисні підказки: як правильно планувати день під час карантину
Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.
27.03.2020
Поради психолога
12.03.2020
Нумо, дівчата
11 березня 2020 року у Шевченківському професійному аграрному ліцеї проведено позаурочний спортивно-масовий захід «Нумо, дівчата». 
Профорієнтаційна робота

Робота по профорієнтації
 
Протягом жовтня-листопада 2017-2018 навчального року педагоги  ШПАЛ  відвідали школи Шевченківського району з профорієнтаційною метою. Вони розповіли дев’ятикласникам про професії, які надає навчальний заклад, про умови навчання. 

Педпрацівники побажали учням зробити правильний вибір у своєму житті, бо вибір професії-це вибір долі.

 

14,15 листопада 2017-2018 навчального року педагоги  ШПАЛ  відвідали школи Чугуївського району з профорієнтаційною метою. Дев’ятикласники познайомились з умовами навчання в нашому навчальному закладі, перглянули роздатковий матеріал,  отримали відповіді на свої питання. 

    

12 квітня педагоги Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали школи Дворічанського району з метою профорієнтації. Учні 9-х класів були ознайомлені з роботою навчального закладу, умовами навчання та проживання в гуртожитку.

  

15.03 17 року в Василенківській ЗОШ відбулась зустріч викладача ШПАЛ Даниленко С.В. з батьками учнів 9-х класів з метою профорієнтації. Наша педагог розповіла про професії, умови проживання в гуртожитку, гуртки, виховну та спортивну роботу. В ході бесіди батьки отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.
Зустріч пройшла в теплій атмосфері.

Професійна орієнтація

В рамках професійної орієнтації, в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд  заходів.

03.03.17 року на базі нашого навчального закладу відбувся семінар серед директорів шкіл Шевченківського району на тему «Майбутнє-за професійною освітою». На семінарі обговорювались питання співпраці шкіл з нашим навчальним закладом з питань профорієнтації.

16.03.17 року представники нашого ліцею виступили на зборах батьків 9-тих класів у Шевченківському ліцеї  райради, де розповіли про умови вступу та навчання, нашідосягнення, умови проживання у гуртожитку.

17.03.17 року в ліцеї відбувся День відкритих дверей для учнів 9-х класів Шевченківського ліцею райради та Шевченківської гімназії. Хлопці та дівчата мали змогу оглянути навчальні кабінети та лабораторії, переглянули презентацію про наш навчальний заклад. Дівчата відділення «Кухар. Кондитер» показали майстер-клас з приготування страв з використанням фондю та пригостили гостей смачними тістечками та чаєм.
Учнів з цікавістю слухали та ставили питання. Зустріч пройшла в теплій атмосфері.


  

  


Навчальний рік тільки розпочався, а колектив Шевченківського професійного аграрного ліцею вже розпочав роботу по набору учнів на наступний рік. Педагоги розпочали профорієнтацію серед учнів 9-х класів.

Так, на цьому тижні педагогічні працівники відвідали школи та провели бесіди з 9-класниками, яких познайомили з умовами навчання в ліцеї, професіями, виховною та спортивно-масовою роботою, гуртожитком. Учні задавали питання, які їх цікавили та отримували вичерпні відповіді.

 
 
 

11 березня
 працівники Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали учнів 9-го класу  Петрівської ЗОШ з метою профорієнтації.  На зустрічі педагоги ШПАЛ розповіли хлопцям та дівчатам про  професії, яким навчають в ліцеї, про переваги навчання у професійно-технічному закладі  та можливість  проживання у сучасному гуртожитку. З цікавістю учні слухали про наші успіхи в обласних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях  та переглянули презентацію навчального закладу. 


02.03.2016 року педпрацівники Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали учнів 9-х класів в селі Великі Хутори з метою профорієнтаційної роботи. На зустрічі педпрацівники ШПАЛ ознайомили учнів з професіями, які учні отримують у навчальному закладі; про правила навчання та проживання у гуртожитку. Учні  зацікавлено слухали про наші успіхи в  навчанні, спортивних змаганнях, обласних олімпіадах, конкурсах. Педпрацівники гостинно запросили учнів школи на презентацію до навчального закладу. 


№ 368 від 09.10.2015 Про організацію профорієнтаційної  роботи педагогічних працівників ліцею 
 

 
 
 
 
На цьому тижні педагоги Шевченківського професійного аграрного ліцею відвідали учнів 9-х класів в селищах Чкаловське та Коробочкіне з метою профорієнтації. На зустрічі педагоги ШПАЛ розповіли хлопцям та дівчатам про наші професії; про правила навчання та проживання у гуртожитку. З цікавістю учні слухали про наші успіхи в обласних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях та переглянули презентацію навчального закладу.

  

Профорієнтаційна робота у Новомиколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів


23.11.2015 року Голубенко Максим Валентинович, майстер виробничого навчання Шевченківського професійного аграрного ліцею,  відвідав Новомиколаївську ЗОШ  з метою профорієнтаційною роботи. Під час зустрічі учні 9 класу були ознайомлені з професіями навчального закладу, з позаурочною роботою, умовами навчання та проживання в гуртожитку. Хлопці та дівчата мали змогу переглянути презентаційний відеофільм про Шевченківський професійний аграрний ліцей. Зустріч минула в теплій та дружній атмосфері. 

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped

Популярні розділи 

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

 
Фанки Лайн 
© 2007 ""