укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Науково-методична робота » Методична комісія класних керівників та майстрів виробничого навчання
20.10.2017
Позакласний захід «Засоби правового захисту, протидія та попередження торгівлі людьми»
Хоч багато хто знає про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів... та мало тих, які усвідомлюють її масштаби, а тим більше можуть припустити, що це станеться саме з ними, тому не приділяють даній інформації належної уваги.
13.10.2017
День Захисника України
12 жовтня в актовому залі гуртожитку Шевченківського професійного аграрного відбулось свято, присвячене Дню Захисника України.
13.10.2017
Свято Покрови Пресвятої Богородиці
14 жовтня наша країна відзначає потрійне свято-День Захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
13.10.2017
Привітання учасників АТО
Напередодні Дня Захисника України в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд заходів-святкова лінійка
Методична комісія класних керівників та майстрів виробничого навчанняМетодична комісія класних керівників та майстрів виробничого навчання є однією із складових методичної роботи ліцею, яка координує науково-методичну та організаційну роботу педагогічних працівників комісії.
Науково-методична тема, над якою працює комісія -  «Розвиток життєвої компетентності особистості та підготовка її до успіху в сучасних умовах».
Головною метою методичної комісії є формування високоінтелектуальної свідомої особистості з громадською позицією, готової до конкурентного вибору свого місця в житті.
Основними завданнями педагогічних працівників є розробка та вдосконалення методичної бази, впровадження індивідуалізації у виховний процес, розширення традиційних та впровадження  інноваційних форм виховання.

Пріоритетними напрямками діяльності методичної комісії вважається:

  • розвиток системи виховної роботи;
  • професійне вдосконалення педагогічних працівників комісії;
  • вивчення та впровадження інноваційних технологій у систему виховання;
  • формування в учнів гуманістичного світогляду, сприяння творчому розвитку;
  • розвиток громадянської та життєвої компетентності;

виховання соціально-активної особистості, яка поєднує в собі високу мораль, культуру  з почуттям патріотизму та соціальної справедливості.

Класні керівники та майстри виробничого навчання постійно підвищують свій педагогічний, методичний та науковий рівень, беруть участь в обласних семінарах-практикумах, науково-практичних конференціях, друкують наукові статті у фахових журналах.ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped


Фанки Лайн 
© 2007 ""