укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Науково-методична робота » Методична комісія професійно-практичної підготовки
15.06.2018
Виробнича практика учнів 21 навчальної групи з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва»
Згідно з навчальним  планом в учнів  2 курсу за спеціальністю «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва» закінчилася виробнича  практика.
04.06.2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 21.05 по 25.05 2018 року в нашому ліцеї пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.
18.05.2018
День Європи в Україні
З метою виховання поваги до національних, культурних надбань європейських народів та почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору, на відзначення Дня Європи в Україні, бібліотека ліцею разом з учнями в гуртожитку провели цікаву вікторину «Європейські перегони».
14.05.2018
День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Методична комісія професійно-практичної підготовки

Методична комісія професійно-практичної підготовкиМетодична комісія майстрів виробничого навчання працює над науково-методичною проблемою  «Формування професійної компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій в навчальний процес для забезпечення високої якості та доступності освіти»,забезпечує виконання програм навчальної практики в лабораторіях ліцею, на базах підприємств, у Криму.
Пріоритетними напрямками діяльності методичної комісії вважається:
  • сприяння професійному вдосконаленню педагогічного колективу методичної комісії;
  • підготовка конкурентоспроможних висококваліфікованих спеціалістів;
  • розвиток професійно важливих якостей та вмінь випускників;
  • формування спеціаліста, здатного до відповідальної професійної діяльності;
формування вміння самостійно здобувати нові знання та використовувати їх у практичній діяльності, що підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці.
 Проводиться оснащення лабораторій новими видами обладнання, сучасними засобами навчання. Колектив постійно підвищує свій професійний рівень. Майстри виробничого навчання беруть участь в обласних семінарах-практикумах, науково-практичних конференціях, друкують наукові статті у фахових журналах. Сумісно з викладачами методичної  комісії  професійно-теоретичної підготовки здійснюють підготовку учнів до участі у конкурсах фахової майстерності.ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи  

Фанки Лайн 
© 2007 ""