укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Науково-методична робота » Методична комісія професійно-практичної підготовки
20.10.2017
Позакласний захід «Засоби правового захисту, протидія та попередження торгівлі людьми»
Хоч багато хто знає про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів... та мало тих, які усвідомлюють її масштаби, а тим більше можуть припустити, що це станеться саме з ними, тому не приділяють даній інформації належної уваги.
13.10.2017
День Захисника України
12 жовтня в актовому залі гуртожитку Шевченківського професійного аграрного відбулось свято, присвячене Дню Захисника України.
13.10.2017
Свято Покрови Пресвятої Богородиці
14 жовтня наша країна відзначає потрійне свято-День Захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
13.10.2017
Привітання учасників АТО
Напередодні Дня Захисника України в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд заходів-святкова лінійка
Методична комісія професійно-практичної підготовки

Методична комісія професійно-практичної підготовкиМетодична комісія майстрів виробничого навчання працює над науково-методичною проблемою  «Формування професійної компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій в навчальний процес для забезпечення високої якості та доступності освіти»,забезпечує виконання програм навчальної практики в лабораторіях ліцею, на базах підприємств, у Криму.
Пріоритетними напрямками діяльності методичної комісії вважається:
  • сприяння професійному вдосконаленню педагогічного колективу методичної комісії;
  • підготовка конкурентоспроможних висококваліфікованих спеціалістів;
  • розвиток професійно важливих якостей та вмінь випускників;
  • формування спеціаліста, здатного до відповідальної професійної діяльності;
формування вміння самостійно здобувати нові знання та використовувати їх у практичній діяльності, що підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці.
 Проводиться оснащення лабораторій новими видами обладнання, сучасними засобами навчання. Колектив постійно підвищує свій професійний рівень. Майстри виробничого навчання беруть участь в обласних семінарах-практикумах, науково-практичних конференціях, друкують наукові статті у фахових журналах. Сумісно з викладачами методичної  комісії  професійно-теоретичної підготовки здійснюють підготовку учнів до участі у конкурсах фахової майстерності.ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped


Фанки Лайн 
© 2007 ""