укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Науково-методична робота » Методична комісія професійно-теоретичної підготовки
20.10.2017
Позакласний захід «Засоби правового захисту, протидія та попередження торгівлі людьми»
Хоч багато хто знає про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів... та мало тих, які усвідомлюють її масштаби, а тим більше можуть припустити, що це станеться саме з ними, тому не приділяють даній інформації належної уваги.
13.10.2017
День Захисника України
12 жовтня в актовому залі гуртожитку Шевченківського професійного аграрного відбулось свято, присвячене Дню Захисника України.
13.10.2017
Свято Покрови Пресвятої Богородиці
14 жовтня наша країна відзначає потрійне свято-День Захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
13.10.2017
Привітання учасників АТО
Напередодні Дня Захисника України в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд заходів-святкова лінійка
Методична комісія професійно-теоретичної підготовки

Відкритий урок   Методична комісія викладачів професійно-теоретичної підготовки –традиційна форма колективної роботи, спрямована на вдосконалення науково-теоретичної й методичної підготовки педагогічного колективу.
    Науково-методична тема комісії - «Розвиток життєвих та професійних компетентностей-шлях до підвищення результативності навчально-виховного процесу»
   Методична комісія забезпечує виконання державних стандартів,здійснює методичне, інформаційне, наукове забезпечення начального процесу.
Пріоритетними напрямками діяльності методичної комісії вважається:
  • сприяння професійному вдосконаленню педагогічного колективу методичної комісії;
  • формування висококваліфікованого спеціаліста, здатного до відповідальної професійної діяльності;
  • формування активної життєвої позиції учнів, що підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці.
    Теоретична підготовка фахівців забезпечується достатнім професійним рівнем викладачів та творчим підходом до процесу навчання учнів.
   Проводиться оснащення кабінетів сучаснимм засобами навчання.  Викладацький склад методичної комісії приймає участь в обласних семінарах-практикумах, науково-практичних конференціях, друкують наукові статті у фахових журналах. Сумісно з педагогічними працівниками методичної  комісії  професійно-практичної підготовки здійснюють підготовку учнів до участі у конкурсах фахової майстерності.  Досвідчені викладачі проводять майстер – класи, діляться досвідом роботи з молодими спеціалістами.ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped


Фанки Лайн 
© 2007 ""