укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Науково-методична робота » Методична комісія професійно-теоретичної підготовки
15.06.2018
Виробнича практика учнів 21 навчальної групи з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва»
Згідно з навчальним  планом в учнів  2 курсу за спеціальністю «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва» закінчилася виробнича  практика.
04.06.2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 21.05 по 25.05 2018 року в нашому ліцеї пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.
18.05.2018
День Європи в Україні
З метою виховання поваги до національних, культурних надбань європейських народів та почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору, на відзначення Дня Європи в Україні, бібліотека ліцею разом з учнями в гуртожитку провели цікаву вікторину «Європейські перегони».
14.05.2018
День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Методична комісія професійно-теоретичної підготовки

Відкритий урок   Методична комісія викладачів професійно-теоретичної підготовки –традиційна форма колективної роботи, спрямована на вдосконалення науково-теоретичної й методичної підготовки педагогічного колективу.
    Науково-методична тема комісії - «Розвиток життєвих та професійних компетентностей-шлях до підвищення результативності навчально-виховного процесу»
   Методична комісія забезпечує виконання державних стандартів,здійснює методичне, інформаційне, наукове забезпечення начального процесу.
Пріоритетними напрямками діяльності методичної комісії вважається:
  • сприяння професійному вдосконаленню педагогічного колективу методичної комісії;
  • формування висококваліфікованого спеціаліста, здатного до відповідальної професійної діяльності;
  • формування активної життєвої позиції учнів, що підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці.
    Теоретична підготовка фахівців забезпечується достатнім професійним рівнем викладачів та творчим підходом до процесу навчання учнів.
   Проводиться оснащення кабінетів сучаснимм засобами навчання.  Викладацький склад методичної комісії приймає участь в обласних семінарах-практикумах, науково-практичних конференціях, друкують наукові статті у фахових журналах. Сумісно з педагогічними працівниками методичної  комісії  професійно-практичної підготовки здійснюють підготовку учнів до участі у конкурсах фахової майстерності.  Досвідчені викладачі проводять майстер – класи, діляться досвідом роботи з молодими спеціалістами.ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи  

Фанки Лайн 
© 2007 ""