укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Екскурсія до пожежної частини
20.10.2017
Позакласний захід «Засоби правового захисту, протидія та попередження торгівлі людьми»
Хоч багато хто знає про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів... та мало тих, які усвідомлюють її масштаби, а тим більше можуть припустити, що це станеться саме з ними, тому не приділяють даній інформації належної уваги.
13.10.2017
День Захисника України
12 жовтня в актовому залі гуртожитку Шевченківського професійного аграрного відбулось свято, присвячене Дню Захисника України.
13.10.2017
Свято Покрови Пресвятої Богородиці
14 жовтня наша країна відзначає потрійне свято-День Захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
13.10.2017
Привітання учасників АТО
Напередодні Дня Захисника України в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд заходів-святкова лінійка
Екскурсія до пожежної частини

05 жовтня 2017 року в Шевченківському професійному аграрному ліцеї  відбулась екскурсія до Шевченківської пожежної частини.
      
Начальник караулу  Порфілов Руслан В’ячеславович провів навчально-пізнавальну екскурсію в пожежній частині, розповів про роботу пожежників, правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях учнів і працівників ліцею, тощо. Учні могли самі пробігтися по тренувальній полосі перешкод, умовно допомогти потерпілому спуститись із другого поверху навчальної башти пожежників, погасити умовну пожежу, а також одягнути захисні костюми рятувальників.

  

  ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped


Фанки Лайн 
© 2007 ""