укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Екскурсія до пожежної частини
15.06.2018
Виробнича практика учнів 21 навчальної групи з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва»
Згідно з навчальним  планом в учнів  2 курсу за спеціальністю «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва» закінчилася виробнича  практика.
04.06.2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 21.05 по 25.05 2018 року в нашому ліцеї пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.
18.05.2018
День Європи в Україні
З метою виховання поваги до національних, культурних надбань європейських народів та почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору, на відзначення Дня Європи в Україні, бібліотека ліцею разом з учнями в гуртожитку провели цікаву вікторину «Європейські перегони».
14.05.2018
День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Екскурсія до пожежної частини

05 жовтня 2017 року в Шевченківському професійному аграрному ліцеї  відбулась екскурсія до Шевченківської пожежної частини.
      
Начальник караулу  Порфілов Руслан В’ячеславович провів навчально-пізнавальну екскурсію в пожежній частині, розповів про роботу пожежників, правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях учнів і працівників ліцею, тощо. Учні могли самі пробігтися по тренувальній полосі перешкод, умовно допомогти потерпілому спуститись із другого поверху навчальної башти пожежників, погасити умовну пожежу, а також одягнути захисні костюми рятувальників.

  

  ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи  

Фанки Лайн 
© 2007 ""