укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Головна
20.10.2017
Позакласний захід «Засоби правового захисту, протидія та попередження торгівлі людьми»
Хоч багато хто знає про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів... та мало тих, які усвідомлюють її масштаби, а тим більше можуть припустити, що це станеться саме з ними, тому не приділяють даній інформації належної уваги.
13.10.2017
День Захисника України
12 жовтня в актовому залі гуртожитку Шевченківського професійного аграрного відбулось свято, присвячене Дню Захисника України.
13.10.2017
Свято Покрови Пресвятої Богородиці
14 жовтня наша країна відзначає потрійне свято-День Захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
13.10.2017
Привітання учасників АТО
Напередодні Дня Захисника України в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд заходів-святкова лінійка
Головна

У сімдесятьох кілометрах від обласного центру м. Харкова в смт. Шевченкове розташований Шевченківський професійний аграрний ліцей. 
Навчальний заклад розпочав свою діяльність у 1986 році як філіал  професійно – технічного училища № 53.

У 1989 році філіал отримав статус професійно-технічного училища №65.  

У 2003 році училище реформовано в професійний аграрний ліцей.

Ліцензії Міністерства освіти і науки України №902490 від 24.02.2004 року №175479 від 29.08.2005 року.
За період діяльності закладу підготовлено понад 3 тисячі професійних робітників, із них 15% з дипломом з відзнакою, 35% з підвищеним розрядом. Учні з трирічним строком навчання отримують поряд з дипломом ще й атестат про повну загальну середню освіту. Багато з них продовжили навчання в технікумах та вищих навчальних закладах, працюють у різних галузях виробництва регіону.


Шевченківський професійний аграрний ліцей запрошує
Вас отримати професії:


на базі 9 класівз отриманням свідотства про повну загальну середнюї освіту та трирічним строком навчання:


«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С» /легкові та вантажні автомобілі/» (дві професії);

«Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва /категорії «А1», «А2», «В1»/. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія «В»). Водій автотранспортних засобів (категорія «С») (три професії);

«Кухар. Кондитер» (дві професії);


Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені майже всім необхідним для повноцінного якісного навчання.


Навчання в ліцеї безкоштовне. Вступ на навчання проводиться без результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань. Учні забезпечуються стипендією. Маємо гуртожиток для проживання іногородніх учнів.


Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою., які постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть активну участь в обласних конкурсах, демонструючи достатній рівень педагогічної та професійної майстерності. Серед них 5 відмінників освіти України, 3 старші викладачі, 6 викладачів вищої категорії, 7 викладачів ІІ категорії.


Середній вік педколективу – 37 років.

 

 


ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped


Фанки Лайн 
© 2007 ""