укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » День іменинника
18.03.2019
Участь в обласному семінарі-практикумі педагогічних працівників професій електротехнічного профілю
14 березня в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» під керівництвом Назарової Т.С., методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Харківської області, пройшов обласний семінар-практикум
14.03.2019
Тарас Григорович Шевченко - видатний український поет, художник, мислитель, просвітитель, громадський діяч
Напередодні 9 Березня весь світ вшановує пам'ять Великого Кобзаря.
14.03.2019
100-річчя Української революції 1917-1921 років.
12 березня відбулась тематична лінійка «Україна в огні й бурі революції 1917-1921 років»
12.03.2019
Підсумки участі учнів Шевченківського професійного аграрного ліцею у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Підведено підсумки  участі учнів Шевченківського професійного аграрного ліцею у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області.
День іменинника

Безумовно, день народження у нашому житті є найголовнішим святом. У цьому році іменинникам серед учнів нашого ліцею відсвяткувати свій день народження випала нагода і в учнівській родині. Так, 2 жовтня на загальноліцейній лінійці відзначили вересневих іменинників. На їх адресу лунали теплі вітальні слова і кожен з них отримав символічний подарунок.

Учні, які проживають у гуртожитку разом з вихователем Барибіною Т.В. для іменинників підготували не лише привітання, а й розважальну програму. Вони прикрасили актову залу, оформили плакати і привітальні газети. Свято проходило з іграми, танцями та піснями. Для іменинників лунали святкові побажання. І вони ж приймали активну участь у різноманітних конкурсах.

Напевно, для всіх присутніх це свято стане незабутнім, оскільки воно проходило у дружньому родинному колі, принесло тільки позитивні емоції, радість та веселощі.
   

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи 
 План на березень 2019
 
Фанки Лайн 
© 2007 ""