укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Виховний захід «Булінг – не круто!»
16.10.2018
Засідання методичної комісії природничо-математичної та гуманітарної підготовки
16.10.2018 року в Шевченківському професійному аграрному ліцеї відбулося планове засідання методичної комісії
12.10.2018
Спартакіада ПТНЗ
11 жовтня збірна ліцею прийняла участь у спартакіаді ПТНЗ Харківської області «Спорт протягом життя» 
12.10.2018
Захисники рідної землі.
14 жовтня¬ відзначаємо відразу три свята – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День Захисника Вітчизни.
11.10.2018
Свято до Дня педагогічного працівника
4 жовтня в навчальному закладі відбувся святковий концерт присвячений Дню працівників освіти.
Виховний захід «Булінг – не круто!»

Сьогодні серед учнівською молоддю надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як булінг. З метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі, у рамках інформаційної кампанії СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» на минулому тижні у нашому ліцеї за участі учнів 11 та 13 навчальних груп проведено виховний захід «Булінг – не круто!» спільно з головним спеціалістом відділу «Шевченківське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бєлік О.В., начальником Шевченківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Журбою Л.В., провідним спеціалістом служби у справах дітей Чепіль К.О.. 

На заході підлітки познайомилися з поняттям, формами та структурою булінгу. З ними обговорювалися шляхи попередження жорстокого поводження з однолітками, аби не допустити поширення явища булінгу в учнівському середовищі. Щоб виховувати почуття толерантності в учнів, почуття небайдужості до чужого горя, запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед учнівської молоді, хлопці переглянули відеоролики «Обережно, булінг», «Викресли булінг» та обговорили ці відеосюжети. Підлітки взяли участь у грі «Це булінг?».
По завершенню інформаційно-профілактичного заходу учні отримали пам’ятки «Стоп булінг!».

   


ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи  

Фанки Лайн 
© 2007 ""