укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Виховний захід «Булінг – не круто!»
18.03.2019
Участь в обласному семінарі-практикумі педагогічних працівників професій електротехнічного профілю
14 березня в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» під керівництвом Назарової Т.С., методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Харківської області, пройшов обласний семінар-практикум
14.03.2019
Тарас Григорович Шевченко - видатний український поет, художник, мислитель, просвітитель, громадський діяч
Напередодні 9 Березня весь світ вшановує пам'ять Великого Кобзаря.
14.03.2019
100-річчя Української революції 1917-1921 років.
12 березня відбулась тематична лінійка «Україна в огні й бурі революції 1917-1921 років»
12.03.2019
Підсумки участі учнів Шевченківського професійного аграрного ліцею у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Підведено підсумки  участі учнів Шевченківського професійного аграрного ліцею у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області.
Виховний захід «Булінг – не круто!»

Сьогодні серед учнівською молоддю надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як булінг. З метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі, у рамках інформаційної кампанії СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» на минулому тижні у нашому ліцеї за участі учнів 11 та 13 навчальних груп проведено виховний захід «Булінг – не круто!» спільно з головним спеціалістом відділу «Шевченківське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бєлік О.В., начальником Шевченківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Журбою Л.В., провідним спеціалістом служби у справах дітей Чепіль К.О.. 

На заході підлітки познайомилися з поняттям, формами та структурою булінгу. З ними обговорювалися шляхи попередження жорстокого поводження з однолітками, аби не допустити поширення явища булінгу в учнівському середовищі. Щоб виховувати почуття толерантності в учнів, почуття небайдужості до чужого горя, запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед учнівської молоді, хлопці переглянули відеоролики «Обережно, булінг», «Викресли булінг» та обговорили ці відеосюжети. Підлітки взяли участь у грі «Це булінг?».
По завершенню інформаційно-профілактичного заходу учні отримали пам’ятки «Стоп булінг!».

   


ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи 
 План на березень 2019
 
Фанки Лайн 
© 2007 ""