укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Поради психолога
24.04.2020
Рекомендації батькам для дітей під час карантину
22.04.2020
Корисні підказки: як правильно планувати день під час карантину
Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.
27.03.2020
Поради психолога
12.03.2020
Нумо, дівчата
11 березня 2020 року у Шевченківському професійному аграрному ліцеї проведено позаурочний спортивно-масовий захід «Нумо, дівчата». 
Поради психолога

Як поводитися під час карантину

1. У вас з’явилося багато вільного часу, але ви повинні пам’ятати, що карантин – це не канікули, тому час треба розподіляти розважливо. 
2. Упорядкованість допомагає зберегти спокій і ясність думок. Складіть собі графік на день, у якому позначте основі справи, які ви маєте виконати. Не забувайте, що кожного дня ви повинні присвятити кілька годин навчанню (виконанню завдань педагогів).
3. Будьте відповідальними, адже саме від вас багато в чому залежить здоров’я та життя ваше власне та близьких вам людей. Виконуйте поради лікарів та рекомендації МОЗ.
4. Спілкуйтеся з друзями, але віддавайте перевагу дистанційному спілкуванню.
5. Не забувайте про безпеку поведінки в Інтернеті: не викладайте свої особисті дані, інформацію, фото, які можуть бути використані вам на шкоду. Будьте обережні!
6. Виділіть час для улюблених справ, які приносять вам задоволення, покращують вам настрій. Адже від вашого емоційного стану в певній мірі залежить фізичне здоров’я.
7. Займайтеся фізичною культурою, видами фізичної активності, доступними в домашніх умовах. 
8. Допомагайте своїм батькам, близьким людям, намагайтеся полегшити їхнє життя у нових умовах. Подумайте, як можна корисно та приємно проводити час з родиною.
9. Не дивіться часто новини, не приділяйте багато уваги обговоренню коронавірусу, головне дотримуйтеся запобіжних заходів, правил гігієни тощо.
10. Пам’ятайте, незручності, викликані карантином, тимчасове явище. З часом всі речі стануть на свої місця. Але можливо, під час карантину ви зможете набути корисні знання, які стануть вам в нагоді в подальшому.
11. Бережіть своє життя і здоров’я та самовдосконалюйтеся


ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped

Популярні розділи 

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

 
Фанки Лайн 
© 2007 ""