укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Лінійка присвячена Дню Знань
18.03.2019
Участь в обласному семінарі-практикумі педагогічних працівників професій електротехнічного профілю
14 березня в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» під керівництвом Назарової Т.С., методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Харківської області, пройшов обласний семінар-практикум
14.03.2019
Тарас Григорович Шевченко - видатний український поет, художник, мислитель, просвітитель, громадський діяч
Напередодні 9 Березня весь світ вшановує пам'ять Великого Кобзаря.
14.03.2019
100-річчя Української революції 1917-1921 років.
12 березня відбулась тематична лінійка «Україна в огні й бурі революції 1917-1921 років»
12.03.2019
Підсумки участі учнів Шевченківського професійного аграрного ліцею у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Підведено підсумки  участі учнів Шевченківського професійного аграрного ліцею у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області.
Лінійка присвячена Дню Знань

Цього року День Знань першокурсники та учні ІІ і ІІІ курсу нашого ліцею святкували 3 вересня. Традиційна лінійка зібрала на подвір’ї  навчального закладу чимало батьків та гостей, які завітали до нас, щоб привітати нову зміну першокурсників та з напутніми словами звернулися до старшокурсників.

Щоб  цього дня у стінах ліцею панувала атмосфера свята та радості, творчі та артистичні учні підготували концертну програму. На свято до нас завітали Будайчик Сергій Васильович, секретер Шевченківської селищної ради, і Довгаль Олександр Федорович, голова районного комітету профспілки працівників агропрому,  привітали присутніх з початком навчального року.

   
ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи 
 План на березень 2019
 
Фанки Лайн 
© 2007 ""