укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Чорнобиль не має минулого часу
10.09.2019
Я маю право…
5 вересня у рамках тижня правових уроків «Я маю право» до Шевченківського професійного аграрного ліцею завітала Бєлік Ольга Василівна, представник Шевченківського бюро правової допомоги
02.09.2019
День Знань
Серед багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо святковий і радісний. Це день Першого дзвоника, день Знань.
02.09.2019
Перший урок
 Святковий настрій, доброзичлива атмосфера  панували при проведенні Першого уроку
02.07.2019
Державна підсумкова атестація водіїв.
24-27 червня у Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшла Державна кваліфікаційна атестація в 31 та 33 навчальних групах.
Чорнобиль не має минулого часу

Щороку 26 квітня Україна відзначає трагічну і сумну дату – річницю Чорнобильської катастрофи. З метою поглиблення знань учнів про аварію на ЧАЕС, визначення негативного впливу катастрофи на стан навколишнього середовища та здоров’я населення, сприяння формуванню патріотичних почуттів, виховання поваги до героїв-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, у ліцеї відбулись виховні заходи. У всіх учнівських групах пройшли виховні години, присвячені річниці Чорнобильської трагедії. Бібліотекою ліцею оформлено книжкову виставку «Чоронобиль: подвиг, пам’ять, істина».

  

  

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи 
 План на травень 2019
 
Фанки Лайн 
© 2007 ""