укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Стоп булінг
27.02.2020
Небезпека на льоду
24 лютого до Шевченківського професійного аграрного ліцею завітали  представники головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій
24.02.2020
Реєстрація на ЗНО-2020
21 та 24 лютого у Шевченківському професійному аграрному ліцеї відбулася реєстрація учнів ІІ курсу на ЗНО-2020.
21.02.2020
Виховний захід до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні
З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні
21.02.2020
Міжнародний день рідної мови
Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми.
Стоп булінг

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшло ряд заходів.

16 вересня  Плутцова Катерина Іванівна провела  годину спілкування  з учнями І курсу на тему: «Зупинимо булінг разом. Обирай життя без булінгу».
          
17 вересня  Збукар Олег Миколайович  на тематичній лінійці «Що я знаю про булінг. Що робити, коли з мене знущаються?»  розповів про наслідки булінгу.

18 вересня  ліцеїсти мали змогу переглянути та обговорити відеоролики   «Булінг. Способи самозахисту», «Стоп знущанням» та інші, після яких кожен задумався над своєю поведінкою, над своїм ставленням до  інших.

19 вересня відбулася зустріч у формі діалогу  з інспектором Шевченківського відділення поліції ювенальної превенції Артюховим Олександром Олександровичем, з фахівцем із соціальної роботи Шевченківського районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Прошутею Анною Федорівною, з головним спеціалістом служби у справах дітей Шевченківської РДА Чепіль Катериною Олексіївною, з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Шевченківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Скороход Юлією Вікторівною, які багато чого розповіли і показали про булінг, допомогли дітям зрозуміти суть поняття, а також повідомили, до кого звернутися в разі виявлення проявів булінгу.
          
19 вересня  вихователь  Барибіна Таісія Василівна та практичний психолог Карпенко Тетяна Михайлівна для мешканців гуртожитку  навчального закладу  провели  бесіду -  тренінг « Віртуальний терор: кібер – булінг тролінг».
          
20 вересня було проведено тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському колективі».


   

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи 

 
Фанки Лайн 
© 2007 ""