укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Стоп булінг
10.10.2019
Основи безпеки життєдіяльності та протипожежне тренування

09.10.2019 року в Шевченківському професійному аграрному ліцеї було проведено захід присвячений Тиждню знань з основ безпеки
01.10.2019
День іменинника
24 вересня у приміщенні гуртожитку Шевченківського професійного аграрного ліцею пройшов виховний захід  «День  іменинника»
27.09.2019
Фізична культура і спорт

11.09.2019 року в Дендрологічному парку «Молодіжний» у рамках Олімпійського тижня проведено позаурочний спортивно – масовий захід «День здоров'я»
26.09.2019
День партизанської слави
До Дня партизанської слави у Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшла тематична лінійка.
Стоп булінг

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшло ряд заходів.

16 вересня  Плутцова Катерина Іванівна провела  годину спілкування  з учнями І курсу на тему: «Зупинимо булінг разом. Обирай життя без булінгу».
          
17 вересня  Збукар Олег Миколайович  на тематичній лінійці «Що я знаю про булінг. Що робити, коли з мене знущаються?»  розповів про наслідки булінгу.

18 вересня  ліцеїсти мали змогу переглянути та обговорити відеоролики   «Булінг. Способи самозахисту», «Стоп знущанням» та інші, після яких кожен задумався над своєю поведінкою, над своїм ставленням до  інших.

19 вересня відбулася зустріч у формі діалогу  з інспектором Шевченківського відділення поліції ювенальної превенції Артюховим Олександром Олександровичем, з фахівцем із соціальної роботи Шевченківського районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Прошутею Анною Федорівною, з головним спеціалістом служби у справах дітей Шевченківської РДА Чепіль Катериною Олексіївною, з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Шевченківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Скороход Юлією Вікторівною, які багато чого розповіли і показали про булінг, допомогли дітям зрозуміти суть поняття, а також повідомили, до кого звернутися в разі виявлення проявів булінгу.
          
19 вересня  вихователь  Барибіна Таісія Василівна та практичний психолог Карпенко Тетяна Михайлівна для мешканців гуртожитку  навчального закладу  провели  бесіду -  тренінг « Віртуальний терор: кібер – булінг тролінг».
          
20 вересня було проведено тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському колективі».


   

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи 
 План на травень 2019
 
Фанки Лайн 
© 2007 ""