укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії «А1»
24.04.2020
Рекомендації батькам для дітей під час карантину
22.04.2020
Корисні підказки: як правильно планувати день під час карантину
Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.
27.03.2020
Поради психолога
12.03.2020
Нумо, дівчата
11 березня 2020 року у Шевченківському професійному аграрному ліцеї проведено позаурочний спортивно-масовий захід «Нумо, дівчата». 
Поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії «А1»

27червня 2019 року в Шевченківському професійному аграрному ліцеї відповідно до робочого навчального плану в групі № 11 з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А1», «А2, «В1»); слюсар з ремонту с/г машин та устаткування.Водій автотранспортнихзасобів (категорія «В»). 
Водій автотранспортнихзасобів (категорія «С») відбулася поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії «А1».

Учні виконували різнорівневі завдання за програмами предметів професійно-теоретичної підготовки відповідно до Державного стандарту ДСПТО.Учні успішно пройшли поетапну кваліфікаційну атестацію .Рішенням державної кваліфікаційної комісії всім було присвоєно робітничу кваліфікацію 
«Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії «А1». 

   

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped

Популярні розділи 

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

 
Фанки Лайн 
© 2007 ""