укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
02.07.2018
27 червня 2018 року на затишному подвір’ї ліцею відбулося хвилююче прощання з навчальним закладом – випускний бал для учнів ІІІ курсу. Н
15.06.2018
Виробнича практика учнів 21 навчальної групи з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва»
Згідно з навчальним  планом в учнів  2 курсу за спеціальністю «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва» закінчилася виробнича  практика.
04.06.2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 21.05 по 25.05 2018 року в нашому ліцеї пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.
18.05.2018
День Європи в Україні
З метою виховання поваги до національних, культурних надбань європейських народів та почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору, на відзначення Дня Європи в Україні, бібліотека ліцею разом з учнями в гуртожитку провели цікаву вікторину «Європейські перегони».
День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.

З метою виховання мужності, почуття патріотизму,  любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої світової війни, ознайомлення учнів з подіями Другої світової війни в Україні та на території   нашого краю, усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв'язку поколінь, бібліотекою ліцею було проведено виховний захід «Пісні, обпалені війною». Під час заходу присутні ознайомилися з історіями створення відомих пісень  воєнної тематики. Лунали легендарні пісні, які допомагали  вижити під час війни, пісні, що народжували гордість та надію. Деякі з цих пісень звучали у виконанні учнів ліцею.

   
ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи  

Фанки Лайн 
© 2007 ""