укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » День Європи в Україні
11.06.2019
День батька
На честь Дня батька, який святкують в Україні щорічно у третю неділю червня, в ліцеї відбулась тематична лінійка «Тепло татусевих долонь»
30.05.2019
Перевірні роботи з професії «Кухар. Кондитер»
27 травня 2019 в 22 навчальній групі за професією «Кухар.Кондитер» було проведено перевірні роботи.
27.05.2019
24 травня – День слов’янської писемності і культури
До Дня слов’янської писемності і культури бібліотекою ліцею було оформлено книжкову виставку «Від Кирила і Мефодія до Кобзаря».
21.05.2019
День Європи в Україні
З метою відзначення Дня Європи в Україні та на честь 10-ти річчя ініціативи «Східне партнерство» в ліцеї відбулись виховні заходи.
День Європи в Україні

З метою відзначення Дня Європи в Україні та на честь 10-ти річчя ініціативи «Східне партнерство» в ліцеї відбулись виховні заходи. Під час тематичної лінійки «Україна –ЄС: новий етап інтеграції», яку підготували учні разом з бібліотекою, присутні познайомилися з історією і метою створення Європейського Союзу, шляхами інтеграції України в ЄС та досягненнями нашої країни в рамках проекту «Східне партнерство». У всіх навчальних групах відбулись виховні години з даної тематики «Східному партнерству – 10 років: оптимістичні прогнози розвитку». Учні приймали активну участь у конкурсі стіннівок «Україна і Європейський Союз». Також бібліотекою ліцею було оформлено книжкову виставку «Європа – наш спільний дім!».ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

pedПопулярні розділи 
 План на травень 2019
 
Фанки Лайн 
© 2007 ""