укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » День Європи в Україні
24.04.2020
Рекомендації батькам для дітей під час карантину
22.04.2020
Корисні підказки: як правильно планувати день під час карантину
Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.
27.03.2020
Поради психолога
12.03.2020
Нумо, дівчата
11 березня 2020 року у Шевченківському професійному аграрному ліцеї проведено позаурочний спортивно-масовий захід «Нумо, дівчата». 
День Європи в Україні

З метою відзначення Дня Європи в Україні та на честь 10-ти річчя ініціативи «Східне партнерство» в ліцеї відбулись виховні заходи. Під час тематичної лінійки «Україна –ЄС: новий етап інтеграції», яку підготували учні разом з бібліотекою, присутні познайомилися з історією і метою створення Європейського Союзу, шляхами інтеграції України в ЄС та досягненнями нашої країни в рамках проекту «Східне партнерство». У всіх навчальних групах відбулись виховні години з даної тематики «Східному партнерству – 10 років: оптимістичні прогнози розвитку». Учні приймали активну участь у конкурсі стіннівок «Україна і Європейський Союз». Також бібліотекою ліцею було оформлено книжкову виставку «Європа – наш спільний дім!».ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped

Популярні розділи 

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

 
Фанки Лайн 
© 2007 ""