укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Визволення Шевченківщини від німецько-фашистських загарбників
24.04.2020
Рекомендації батькам для дітей під час карантину
22.04.2020
Корисні підказки: як правильно планувати день під час карантину
Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.
27.03.2020
Поради психолога
12.03.2020
Нумо, дівчата
11 березня 2020 року у Шевченківському професійному аграрному ліцеї проведено позаурочний спортивно-масовий захід «Нумо, дівчата». 
Визволення Шевченківщини від німецько-фашистських загарбників

Живі і мертві, мертві і живі
Герої наші – воїни-солдати.
Ми знаємо: у тій страшній війні
Змогли жорстокого ви ворога здолати.
        
4 лютого жителі Шевченківського району відзначили 77-му річницю визволення   від німецько-фашистських загарбників. Цілих вісім страшних, жорстоких місяців, з червня 1942 року по лютий 1943, населення нашого району перебувало у зоні фашистської окупації. Нам слід пам’ятати та шанувати тих , хто пройшов крізь вогонь Другої світової війни. Знаючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих та вшановуємо тих, в серцях у кого й досі живе пам’ять про війну.

З метою ознайомлення учнів з подіями Другої світової війни на території Шевченківського району, зацікавлення історією Батьківщини, виховання любові  до рідного краю, поваги та шани до ветеранів, у ліцеї відбулись ряд заходів. В учнівських групах пройшли виховні години «Пам’ятай, ніколи не забудь!», під час яких учні познайомились з героїчними подіями початку лютого 1943 року. Учні 1 курсу підготували тематичну лінійку «Через роки й десятиліття ця дата у серцях зорить» . Бібліотекою ліцею було оформлено іллюстративно-книжкову виставку «4 лютого 1943 року – День визволення Шевченківщини від німецько-фашистських загарбників».

   
ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped

Популярні розділи 

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

 
Фанки Лайн 
© 2007 ""