укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Звіти за чисте довкілля
24.04.2020
Рекомендації батькам для дітей під час карантину
22.04.2020
Корисні підказки: як правильно планувати день під час карантину
Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.
27.03.2020
Поради психолога
12.03.2020
Нумо, дівчата
11 березня 2020 року у Шевченківському професійному аграрному ліцеї проведено позаурочний спортивно-масовий захід «Нумо, дівчата». 
Звіти за чисте довкілля

За чисте довкілля

Є давня добра традиція – напередодні Великодня та Дня Перемоги наводити порядок навколо себе. У ці дні  сотні жителів району займаються благоустроєм своїх садиб, вулиць, місць громадського користування. Отож беруть практичну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Працівники Шевченківського професійного аграрного ліцею у рамках весняних акцій ініціювали ряд заходів:
 - побілку дерев та бордюр;
 - висадку дерев та кущів;
 - прибирання території навчального закладу.

  

  

  

  


20 квітня 2013 року   (суботник)  День благоустрою території смт Шевченкове
в рамках щорічної всеукраїнської
акції "За чисте довкілля"


  Природа – це дивовижний витвір неповторної краси. Людина є її частиною і саме від неї залежить, якими будуть парки, сквери, вулиці, лісосмуги.
   Продовжуючи Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля»,  ліцеїсти на чолі з начальником вокзалу Харьків-Пасажирський «ПЗ»  Л.Г. Чалим , Головою Шевченківської районної ради Ю.В.Вінніченком та заступником голови Шевченківської райдержадміністрації Герасіковою І.А. 12 квітня 2013 року у парку смт. Шевченкове посадили 70 дерев. У майбутньому ці наші зелені друзі радуватимуть серця та душі Шевченківців, даруватимуть затишок, чисте повітря та гарний настрій і чудовий відпочинок.

  

  

 Щорічно протягом березня – травня з метою забезпечення належних умов  санітарно – гігієнічних і естетичних вимог щодо утримання території навчального закладу, поліпшення санітарного стану довкілля учні спільно з педпрацівниками підтримують Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля». Станом на перше квітня 2013 року членами учнівського самоврядування упорядковано Меморіал Слави, відбиток подій Великої Вітчизняної Війни. Також учнівська молодь на чолі з викладачами та майстрами виробничого навчання взяла участь у прибиранні парку відпочинку та дитячого майданчику. Працівниками також ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища обсягом 0,015 тис. м3.

  

Шевченківський професійний аграрний ліцей продовжує активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля».
     04 квітня 2013 року учні разом з педагогічними працівниками навчального закладу упорядковували лісосмугу смт Шевченкове: вирубували сухостій, прибирали сміття
 

   

    
 

 
 

ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped

Популярні розділи 

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

 
Фанки Лайн 
© 2007 ""