укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Робота з обдарованими учнями » Банк обдарованих учнів
20.02.2018
Свято Масляна
17 лютого учні та педагоги взяли участь в районному заході Масляна. 
20.02.2018
Спартакіада з волейболу
15 лютого 2018 року збірна ліцею з волейболу приймала участь у Спартакіаді ПТНЗ Харківської області.
19.02.2018
20 лютого-День Героїв Небесної Сотні
19 лютого в ліцеї відбулась тематична лінійка «Герої не вмирають»
16.02.2018
Засідання методичної комісії
15 лютого 2018 року відбулося засідання методичної комісії 
Банк обдарованих учнів

 Наказ-№1236-Банк-обдарованих-учнів


Пустовойтенко Олександр Олександрович, учень Шевченківського професійного аграрного ліцею
  
Переможець обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Диплом І ступеня (2016)
  
Переможець фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Диплом ІІ ступеня, (2017)
Наставник: Козир Валентина Олександрівна, викладач української мови та літератури



Середа Олексій Олександрович, учень Шевченківського професійного аграрного ліцею
  ● Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, Диплом ІІ ступеня, (2017)
Наставник: Вельможна Оксана Петрівна, викладач інформатики


 


Журба Андрій Сергійович, учень Шевченківського професійного аграрного ліцею

  ● Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, Диплом ІІІ ступеня, (2017)
Наставник: Малікова Інна Миколаївна, викладач історії




Носова Олександра
, учениця Шевченківського професійного аграрного ліцею

● Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІ місце)

Наставник
Гаврилейченко Валентина Миколаївна,
викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею




Ковтунович Любов, учениця Шевченківського професійного аграрного ліцею

● Переможець обласних спортивних змагань «Спорт протягом життя» з настільного тенісу (ІІІ місце)

Наставники
Липовий Володимир Васильович, керівник фізичного виховання Шевченківського професійного аграрного ліцею

Гумаров Роман Васильович, викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею




Несторенко Андрій, учень Шевченківського професійного аграрного ліцею

● Переможець обласних спортивних змагань «Спорт протягом життя» з легкої атлетики (І місце)

Наставники
Липовий Володимир Васильович, керівник фізичного виховання Шевченківського професійного аграрного ліцею

Гумаров Роман Васильович, викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею



Шудря Тетяна, учениця Шевченківського професійного аграрного ліцею

● Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ місце).
2015 рік

Наставник
Вельможна Оксана Петрівна,
викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею

● Переможець обласного конкурсу фахової майстерності з професії  «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» (ІІІ місце).
2015 рік

Наставники
Даниленко Світлана Василівна,
викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею
Корх Людмила Вікторівна, майстер виробничого навчання
Шевченківського професійного аграрного ліцею





Блага Олена, учениця Шевченківського професійного аграрного ліцею

● Учасник ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України наукового відділення історії у 2014/2015 навчальному році.

Наставник

Малікова Інна Миколаївна, викладач
Шевченківського професійного аграрного ліцею




ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped



Популярні розділи 



Фанки Лайн 
© 2007 ""