укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Коротко про ліцей
20.10.2017
Позакласний захід «Засоби правового захисту, протидія та попередження торгівлі людьми»
Хоч багато хто знає про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів... та мало тих, які усвідомлюють її масштаби, а тим більше можуть припустити, що це станеться саме з ними, тому не приділяють даній інформації належної уваги.
13.10.2017
День Захисника України
12 жовтня в актовому залі гуртожитку Шевченківського професійного аграрного відбулось свято, присвячене Дню Захисника України.
13.10.2017
Свято Покрови Пресвятої Богородиці
14 жовтня наша країна відзначає потрійне свято-День Захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
13.10.2017
Привітання учасників АТО
Напередодні Дня Захисника України в Шевченківському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд заходів-святкова лінійка
Коротко про ліцей

    Наш навчальний заклад розпочав свою діяльність  з  1986 року, з 2003 року – як Шевченківський професійний аграрний ліцей. 

 

      Більш як за двадцятилітню діяльність підготовлено близько 2,5 тисяч кваліфікованих робітників з повною загальною середньою освітою, значну кількість із них - з дипломами з відзнакою та підвищеними розрядами. 

 

    На даний час професійний ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників з 8 професій. Навчається  261 учень в 13 навчальних групах. 

 

   Щорічно ліцеїсти беруть активну участь в обласних олімпіадах з природничо-математичної та гуманітарної підготовки і конкурсах фахової майстерності, займають призові місця серед навчальних закладів ПТО. 

 

    Навчання учнів здійснює творчий, досвідчений і молодий колектив педпрацівників, серед яких 4 старших викладачів, 8 Відмінників освіти України, до 50% із них мають вищу кваліфікаційну категорію. 

 

Ліцей впроваджує прогресивні педагогічні технології:

•    «Модульна та проблемна технології навчання»;
•    «Особистісно-орієнтоване навчання»;
•    “Інтерактивні технології навчання”
З 2011 року навчальний заклад очолює Вирвихвост Віталій Валерійович,  викладач першої кваліфікаційної категорії.


 


ПОШУК ПО САЙТУ

f3

f3

ped


Фанки Лайн 
© 2007 ""